Web sitesi maliyetleri

Web sitesi yaptırırken ne kadar harcama yaparım?

Web sitesi maliyetleri sektöre göre değişkenlik göstermektedir. Her sektörün web sitesi modülleri farklıdır. Web sitesi fiyatları genel de yaptığınız iş ile doğru orantılı ilerler. Çoğu zaman fiyatlar sanılanın aksine çok yüksek değildir. Örneğin; firmanız elektrik işi yapıyor ise ve ürün satmıyorsanız kurumsal sitelerimiz sizin için uygun olacaktır. En uygun maliyetli web siteleri genel de kurumsal web siteleridir. Eğer ki internet üzerinden ürün satışı gerçekleştirdiğiniz bir işletmeniz varsa E-ticaret siteleri sizin için uygun olacaktır. E-ticaret site fiyatları kurumsal sitelere oranla daha yüksektir. Medyaprime olarak tüm çalıştığımız firmalara uygun maliyetler ile profesyonel web sitesi yazılımları gerçekleştirmekteyiz. 

İstediklerinizi öğrenmeden direkt olarak fiyat vermek doğru bir yaklaşım olmayacağından, iletişim numaralarımızdan bize ulaşıp, hayalinizdeki web sitesinden bahsedin.
Müşteri temsilcilerimiz size en uygun teklifleri yapmak için telefonun diğer ucunda bekliyor!

 

Web sitesinden nasıl para kazanılır?

En bilindik ve en yaygın yöntem tabii ki, reklamlar. Web sitesinden para kazanmak ve işletmenizi büyütmek istiyorsanız öncelikle işletmenizi tanımayan potansiyel müşterilerinize ulaşmalısınız.

Peki… Bunu nasıl sağlayabilirsiniz?

Google ads çalışmaları (bkz. google ads nedir?) ya da web sitenize yapacağımız SEO çalışmaları (bkz. seo nedir?) ile Google’da ilk sayfada yer alan web sitenizden anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Web sitesi yaptırmak tek başına yeterli değildir, web siteleri internetteki iş yeriniz olduğundan, iş yerinizin adını ve yerini bilenler yalnızca size ulaşabilir. Bu da büyüme eğiliminde olan firmalara çok fazla yarar sağlamaz. Medyaprime olarak web sitenizi yaptıktan sonra ki tüm süreçleri titizlik ile takip ediyor, ihtiyacınız olabilecek tüm konularda sizleri bilgilendiriyoruz. 

Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin! Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

0212 945 0 942

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Copyright © 2022