Web sitesi açtırmanın şartları neler?

Web sitesi açmak için şirket / firma olmak gerekir mi? 

Hayır, tanıtım web sitesi açmak için her hangi bir resmi belgeye ihtiyaç duymadan, medyaprime ile iletişime geçerek kısa sürede kendinize ait bir web sitesine sahip olabilirsiniz. 

E-Ticaret sitesi açmak isterseniz durum değişiyor. Mevzuata göre internetten sattığınız her ürün için fatura kesmeniz gerekmektedir. Aynı zaman da kredi kartıyla müşterilerinizden ödeme alabilmeniz için sanal posa ihtiyacınız vardır. Sanal pos başvuruları için şirket kuruluş belgelerinizi iletmeniz gerekmektedir. (bkz. e-ticaret sitesinde ödemeler nasıl geliyor?)

Öncelikle internet üzerinde ne yapmak istediğinize karar verin, ihtiyacınıza yönelik uygun web sitesi fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Kurumsal site ile diğer siteler arasındaki farklılıklar nelerdir?

Kurumsal web siteleri, işletmelerin ya da bireysel kullanıcıların genellikle tercih ettikleri bir modüldür. Kurumsal web sitelerinde işletmeler yalnızca hizmetlerini sunabilirler ya da kişisel bir blog olarak kullanılabilir. İçerik ağırlıklı bir web sitesidir.

İşletmeyi internet sayfası üzerinden tanıtma kurumsal web siteleri üzerinden olur.

Ürün sitelerinin kurumsal sitelerden tek farklı ürünlerini de tanıtıyor olmasıdır.

E-ticaret sitelerinde durum tamamen değişir. Hem ürün tanıtımı hem de online ürün satışı yer alır, üyelik sistemleri vardır. Kurumsal siteye kıyasla çok daha ayrıntılı ve kapsamlı bir modüldür.

 

Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin! Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

0212 945 0 942

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Copyright © 2022