Makale

Makale, bir konu ya da bir ürün hakkında bilgi verici nitelikte olan ayrıntılı yazıların tamamıdır. Web siteleri için durum biraz daha değişmektedir.

Web sitesi makaleleri hizmet, ürün hakkında bilgi verirken aynı zamanda Google'da web sitesinin yükselmesi için anahtar kelimeler ile süslenmiş halidir.

Web sitenizin içeriği kopya içerik değil de özgün içerik olursa google tarafından sevilecek bir siteniz var demektir. Bunun için de profesyonel olarak makale yazdırmanız gerekmektedir. Medya prime olarak, web siteleriniz için özgün makaleler yazarak web sitelerinizi google'da öne çıkacak hale getiriyoruz. Editörlerimiz, öncelikli olarak sektörünüzü ve yaptığınız işi araştırıyor daha sonra size uygun yazılar yazıyor.

Özgün içerik

Google'ın web sitelerinde önem verdiği unsurların başında gelen özgün içerik, Medya Prime aracılığıyla sitenizde yer alıyor.

Sizler de web sitenizin google da ön planda yer almasını ve potansiyel müşterilerinizin sitenizde daha çok vakit geçirmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Geri kalan herşeyi ekibimiz sizin için yapıyor.

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Copyright © 2022