Web Sitesi

Web sitesi, internet üzerindeki iş yerinizdir. www.isletmeadiniz.com alan adı ile yayına giren web siteleri, işletmenizin yaptığı işleri görseller ve yazılar ile internet üzerinde sergilenmesini sağlar. Web siteleri çoğunlukla işletme prestiji için yapılır. Yaptığınız işleri görsellerle desteklerken referanslarınıza da yer vererek bir sonraki potansiyel müşterinizin güvenini sağlarsınız.

Web Tasarım

Web siteleri, yaptığınız işe dayalı olarak kurumsal site, ürün tanıtım sitesi ve e-ticaret sitesi olarak üçe ayrılır. Medya prime, ihtiyacınıza uygun web sitesi modülünü en uygun fiyatlar ile size sunar.  Web sitesi fiyatları sanılanın aksine çok yüksek maliyetler ile karşınıza çıkmamaktadır. Maliyetler çoğu zaman yaptığınız iş ile doğru orantılı ilerler. Web sitesi sağlayıcınız Medya prime olursa, hem seo uyumlu hem geliştirilebilir yazılım hem de mobil uyumlu web sitelerisine sahip olursunuz.

Seo uyumlu web sitesi, google üzerinde anahtar kelimeler ile çıkmanızı sağlar. (Bkz. Seo nedir?) 

Mobil uyumlu web sitesi, responsive tasarım olarak geçer yani esnek tasarımdır. Tüm tarayıcılar ile uyumlu çalışır, bulunduğu ekrana göre web sitenizin döşenmesini ve kolay kullanımını sağlar.

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Copyright © 2022