Web sitesi şartları

Kimler web sitesi yaptırabilir?

Herkes web sitesi yaptırabilir. Web sitesi yaptırmak için sadece firma olmanıza gerek yoktur. Her hangi bir resmi evrağa gerek olmadan web sitesi yaptırabilirsiniz. Kişisel bir blog, bir gezi rehberi ya da evde hobi olarak yaptığınız ürünleri tanıtabilir, web sitesi oluşturarak internet üzerinden satış yapabilirsiniz. 2020 yılında başlayan pandemi, online olarak yapılabilecek bir çok işe kapı açmıştır. Bunların da başında online satış web siteleri, (bkz. E ticaret nedir?) ve kurumsal web siteleri gelmektedir. Bir web sitesi yaptırarak siz de internetin gücünü fark etmeye hazır mısınız? Medyaprime, yaptığınız işleri analiz ederek size en uygun web sitesi fikirleri sunar.

 

Web sitesi satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Öncelikle çalıştığınız ajans ve daha öncesinde yaptığı işler çok önemlidir. Yaptırdığınız internet sitesinin özgün olmasına, hazır taslak bir site olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bunların dışında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar şöyledir:

  • Açılır sayfa hızı

  • Anlaşılır bir tasarım

  • Responsive tasarım

  • Geliştirilebilir yazılım

  • SEO uyumlu


İlerleyen zamanlar da sitenizin anahtar kelimeler ile google da yer almasını istiyorsanız, SEO uyumlu olup, olmadığına emin olmalısınız. Her web sitesi SEO uyumlu değildir.
Tüm bu kontrolleri sizin için medyaprime ailesi olarak kendi ekibimiz içinde yapıyoruz. Bu sayede size  en iyi şekilde profesyonel internet sitesi hizmeti sağlıyoruz.Sizlerde 2022 google algoritmalarına göre kodlamaları yapılmış, anlaşılır arayüzü olan sitelerimize sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin! Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

0212 945 0 942

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Copyright © 2022